Udløber om:
Chevrolet Silverado 3500
Chevrolet Silverado 3500 5,7 V8 454, Van, Årg 1991, velholdt og i super stand med tvillinghjul, 6 næsten nye dæk, nye dørlister, lygter, alt olie og kølevæske lige skiftet, træk til 3500 kg, stor navigation, kørekamera, tlf holder til trådløs opladning, ny model 13 pols stik til anhænger, udtræks spejle, masser af lys, elruder, A/C, udstødning store rør i begge sider, hvor den ene kan klikkes af og drejes bag ud til syn, flot motiv på motorhjelm, ca 110000 miles, sidst veteransynet 4-2023, billig vægt afg og forsikring, der medf. drejeskammel og en del reservedele, lygter mv. Reg nr CZ 75244, nr plader kan medf. ved omreg på kontoret ( kr 800.- ) MF
Udløber om:
Mercedes 300 SL Cabriolet
Mercedes 300 SL, 3,0 Cabriolet, Årg 1991, 129 model, veteran synet april 2022, pæn i lak, 18 tommer alufælge, sort læderkabine, aut.gear, elruder, elspejle, elsæde, km tæller viser 012384, motor skiftet på et tidspunkt, der er ingen papir dokumentation på dette, i 2017 var km 254000. kører super fint, tidl reg nr. DT 55111, MF
Udløber om:
Audi A4 2,4 V6 Aut. Cabriolet
Audi A4 Cabriolet 2,4 V6, Aut.Gear. Årg 2002, synet 3-2023, km 206000, pæn bil med flot El kaleche, elsæder, elspejle, fartpilot, 4 x elruder, sort læder kabine, dob klima, a/c, orginal audi radio/cd, clås, startspærre, esp, alufælge, en cabriolet med ok plads til 4 personer, Reg nr EA 10010, Nr plader kan medf. ved omreg på kontoret ( kr 800.- ) MF
Udløber om:
Motorcykel Jincheng 250
Motorcykel Jincheng 250, årg 2007, km viser 9422, brugsspor, rust, ir, batteri er flad, har ikke været startet i 2 år, nøgler medfølger, sælges uden reg attest, køber skal selv søge ny reg attest, tidl reg nr HJ 17044, stl nr LJCPCNLG961000726, MF
Udløber om:
MB E 320 CDI 211
Mercedes E 320 CDI Aut, st.car, årg/ reg 12-2006, Avantgarde, sidst synet 8-2023, Km tæller viser 999.999, bilen har synlig rust flere steder, revnet forrude, har været startet og kørt frem og tilbage her på pladsen, sædevarme, elruder, a/c, fartpilot mv, tidl reg nr DR 21465, MF
Udløber om:
Stor Gokart
Stor Gokart, banemodel, med Honda GX 200 benzinmotor, skivebremse, alufælge, L 180 cm. B 126 cm. Ok, har været startet og kørt her på pladsen, MF
Udløber om:
Zundapp Bella 150
Veteran Scooter Zundapp Bella R 150, Årg 1956, renoveret mekanisk og står køreklar, synet 4-2021, orginal med flot gl. patina, gl papirer og regninger, gl og ny reg attest, instruktionsbog mm medfølger, Gl. Sort nummerplade T12068 kan medfølge, hvis køber syner scooteren indenfor 7 dage, MF
Udløber om:
Motorcykel Yamaha XS 500, Nys. 2024
Yamaha XS 500, Årg 1977, nysynet 4-2024, starter knap virker ikke, skal startes på kickstarter, kan hoppe ud af 2 gear, masser af brugsspor og overfladerust, gl. grøn reg attest, tidl reg nr DD 17541, MF
Udløber om:
Motorcykel Honda CB 500 Nys. 2024
Honda CB 500, Årg 2003, nysynet 4-2024, droslet ned til A2 / 48 Hk. km 53000, næsten nye dæk, tidl reg nr CH 68767, MF
Udløber om:
Personbil Hyundai I30 2,0 Benzin
Hyundai I 30 2,0 Benzin, Årg 2007, synet 8-2023, elruder, elspejle, A/C, sædevarme, fb.clås, radio/cd, coast set, vinterhjul medfølger, km 417000, servicebog medf. pendlerbil, nr plader kan medf. ved omreg på kontoret ( kr 800 ) Reg nr AM 67358, MF
Udløber om:
Campingvogn Knaus 395
Knaus Sudwind 395, Årg 1992, med fortelt, toiletrum, køkken, gasvarme, diverse udstyr, fremtræder ok, tidl reg nr TZ 2103, MF
Udløber om:
Mini-El Ellert med reg att og defekter
Mini El, Ellert årg 1988, har defekter og mangler, mangler bla. motor, batterier, nøgler, der medf. gl grøn reg attest og told att. sælges som stand ukendt, tidl reg nr CZ 16010, MF
Udløber om:
Opdateres løbende, Køretøjer kan tilmeldes nu
Indlevering på Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast Åben alle hverdage kl. 8-16. fredag dog kun til kl. 15.00 Husk Org. Reg attest Salær for salg kun 10% dog min. kr 400 og Maks kun kr 2800.- pr køretøj, salæret er + moms. Spørgsmål ring 40108100 - eller send en mail på jc@hmaauktioner.dk