Løftekæder 11 og
Løftekæder 11 og 16mm samt vinkeltrækhjul, løftekrog og 2 kædekasser i metal, alt i pallen medfølger og pallekassen kan medfølge til transport.
Løfteklemme Optimas 600kg
Løfteklemme Optimas 600kg mekanisk låseklemme til kranløft. Justerbar bredde. Kun brugt få gange.
6 pæne Indvendige
6 pæne Indvendige Døre med karm samt 2 ekstra dørplader, de har alle været monteret og nogle er med inddækning ved karm, karmmål 88x207,5cm
9 Sorte Skrivebordsplader
9 Sorte Skrivebordsplader 80x180cm, de er ubrugte i org emballage.
4 pæne Indvendige
4 pæne Indvendige Døre med karm samt 2 ekstra dørplader, de har alle været monteret og nogle er med inddækning ved karm, karmmål 88x207,5cm
Plade Radiator dobbelt,
Plade Radiator dobbelt, ubrugt men har lidt ridser, 60x220cm. MF
Skabsfryser med 7
Skabsfryser med 7 hylder, med Ben & Jerrys Logo, B 68 D 70 H 196cm, med glasfront, har lidt skrammer på den ene låge stolpe. MF
Kummefryser med glaslåger,
Kummefryser med glaslåger, logo fra Frisko is, B 100 D 70 H 100cm, med brugsspor. MF
Kummefryser med glaslåger,
Kummefryser med glaslåger, logo fra Frisko is, top logo mangler, B 150 D 65 H 90cm, med brugsspor. MF
Indbygnings Cisterne til
Indbygnings Cisterne til hænge toilet Alcaplast + Ukrudts damper/varmer til 220V. MF
Gulvvaskemaskine Fimap, uden
Gulvvaskemaskine Fimap, uden strøm og ladekabel mangler. MF
2 Stk Kasseapparater
2 Stk Kasseapparater Sharp XE-A137, med nøgler og pengeskuffe, kasse, manual og strømforsyning medfølger til den ene. MF
7 Sol Parasoller
7 Sol Parasoller med reklame logo fra Carlsberg og Premier is, ubrugte. MF
Kædesliber til opslibning
Kædesliber til opslibning af motorsavskæder + Lille Bænksliber Hanning. Begge er 220V med kabel og dk stik. MF
Momentnøgle og 2
Momentnøgle og 2 Stk skydelære med digital display, 150 og 300mm måle område. MF
Teleskop Kap/gerings sav
Teleskop Kap/gerings sav med hårdmetalsklinge, lås til afskærmning er stripset fast. Stand ukendt. MF
Auto Værktøj, donkraft
Auto Værktøj, donkraft i kuffert, 2 autobukke, ventiltang, slibeskiver, stjernegaffelnøgler mv. i spand. MF
Trykluft Slagnøgle i
Trykluft Slagnøgle i kuffert samt skraldenøgle, ligesliber og slagnøgle. MF
EL-Værktøj, Vinkelsliber, stiksav,
EL-Værktøj, Vinkelsliber, stiksav, varmepistol og excentersliber, alle er 220V. MF
EL-Værktøj, Vinkelsliber, stiksav, varmepistol og excentersliber, alle er Falke i 220V. MF